אודות החברה

חברת סינבר מתמחה בבניה, שיפוץ, ושימור בתי יוקרה המתאפיינים בייחודם , במורכבותם וברמות גימור גבוהות ביותר.

לחברת סינבר מוניטין רב והיא ידועה כחברה מובילה בתחומה.

החברה רשומה בפנקס הקבלנים.

חברת סינבר נוסדה בשנת 2003 ע"י אמיר וינברג ועמוס בריזל אשר איחדו את חברותיהם אשר היו בבעלותם, לאחר שנים רבות של שיתוף פעולה מוצלח.

במהלך שנות פעולתה בנתה, שיפצה ושימרה חברת סינבר עשרות פרוייקטים שתוכננו ועוצבו בידי מיטב האדריכלים והמעצבים בישראל.

עיקר פעילותה של החברה מרוכזת באזור גוש דן רבתי והשרון:

כפ"ס, רעננה, רמה"ש, כפר שמריהו, הרצליה פיתוח, צהלה, שיכון דן, תל ברוך, נוה צדק, סביון ועוד.

חברת סינבר מנהלת את כלל הפרויקט, מציבה את לקוחותיה במרכז עשייתה ומעניקה להם ליווי אישי וצמוד, תוך שהיא מאפשרת להם להיעזר וליהנות מהידע והניסיון הרב המצוי בחברה בתחום בתי היוקרה.

shamir_main

חברת סינבר מבצעת את עבודות הבניה במקצועיות רבה על פי מפרטים מחמירים במיוחד , תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות וחומרים איכותיים ביותר בעלי תו תקן.

חברת סינבר מתאמת את עבודתם של בעלי המקצוע והספקים השונים בפרויקט עפ"י לו"ז קפדני, מפקחת על איכות עבודתם של כלל בעלי המקצוע הפועלים בפרויקט ומעניקה לפרויקט אחריות מלאה ומורחבת עפ"י תקופות האחריות הנהוגות בחוק המכר.

חברת סינבר מאפשרת בדרך זו ללקוחותיה לבנות / לשפץ את בית חלומותיהם עפ"י טעמם באיכות גבוה ביותר ובשקט נפשי ההופך את תהליך הביצוע לחוויה ייחודית, כל זאת ללא העול הכרוך בביצוע הפרויקט ובעמידה יום יומית מול עשרות ספקים ובעלי מקצוע שונים.

הדבר מאפשר ללקוחותינו לרכז את זמנם ומרצם בדיאלוג רצוף עם האדריכל לקביעת אופיו של הפרויקט ובחירת חומרי ופרטי הגמר, ויצירת התאמה מושלמת בין חזון האדריכל לטעמם ולצורכיהם האישיים.

חברת סינבר פועלת גם בתחומים נרחבים של יזמות עסקית בענף הנדל"ן למגורים ומסחר רכישת קרקעות לבנייה, קידום תמ"א 38 כהתגוננות מפני רעידת אדמה ופרוייקטים הנדסאים מורכבים ביותר.

בחברת סינבר מועסק צוות מגובש ביותר של כ-35 עובדים הכוללמהנדסים, מנהלי עבודה מוסמכים, עובדי משרד ועובדים קבועים נוספים המבצעים את כלל העבודות ברמה גבוה ביותר ובמתן שירות יוצא דופן.

באתרי הבניה של החברה מוצב באופן קבוע מנהל עבודה השוקד על איכות הביצוע ותאום בין בעלי המקצוע השונים.

כמו כן משמש מנהל העבודה כאחראי בטיחות כנדרש מהתקנים של משרד התמ"ת, דבר המבטיח כיסוי מלא ללקוח במקרה של תאונה או אסון .

כל אתרי הבנייה של החברה מבוטחים ועומדים בדרישות התמ"ת.

 נשמח לצרף אתכם לרשימת לקוחותינו המרוצים.

משמעות השם

name_he